درباره فرازدیتا
 
حوزه های فعالیت
توسعه دهنده وب

فرقی نمی‌کند شما صاحب یک کسب‌وکار صنعتی باشد و یا غیر صنعتی، شما نیاز به طراحی وب‌سایت خواهید داشت. امروزه با همه‌گیر شدن خریدهای اینترنتی، هر کسب‌وکاری این نیاز را در خود احساس می‌کند که سایتی برای ارائه محصولات خود داشته باشد. ازآنجاکه ایجاد یک سایت نیاز به دانش و تخصص خاص خود دارد، افراد به سمت استفاده از خدمات طراحی سایت می‌روند تا بتواند فروش خود را اینترنتی و مؤثرتر کنند. فعلی که هیچ‌کس نمی‌تواند اهمیت ان را در عرصه یک فروش موفق کتمان کند. 

سئو و بهینه سازی

سئو مجموعه عملیات و روش ها برای تغییر استراتژیک وب سایت است که در جهت بهبود رتبه سایت و نمایش آن در نتایج جستجو طبیعی انجام می گیرد. فرآیند بهینه سازی یک وب سایت نیازمند دانش کافی و علم است که توسط متخصصان این حوزه یا به اصطلاح سئوکاران انجام می شود. مهمترین هدف از سئو و بهینه سازی سایت، قرار گرفتن در صفحات برتر و قابل توجه موتورهای جستجوگر است. به عبارت دیگر کسب رتبه اول در نتایج جستجو شده توسط کاربران اصلی ترین هدف آن است . زیرا منجر به افزایش بازدید سایت، افزایش ترافیک سایت و در نهایت بالا رفتن فروش و کسب درآمد بیشتر می شود.

تعرفه ها
هزینه طراحی سایت بسیار متفاوت است چون کار طراحی توسعه سایت کاری بسیار کیفی است. برای پاسخ به چرایی این قضیه باید از نزدیک پروسه طراحی یک وب‌سایت را از ابتدا تا انتها مشاهده کنید، آن زمان متوجه خواهید شد قیمت طراحی سایت بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. در ادامه به بررسی عوامل مختلفی که در تخمین قیمت یک سایت موثر است خواهیم پرداخت. اما چه فاکتورهایی در قیمت‌گذاری طراحی وب سایت دخیل است؟ زمانی که یک مشتری برای طراحی سایت داینامیک با تیم فرازدیتا تماس می‌گیرد در صورتی که به این آگاهی رسیده باشد که سایت قرار است چه کارکردی برای کسب‌و‌کارش داشته باشد برای یک جلسه حضوری به شرکت فرازدیتا دعوت می‌شود. در این جلسه حضور در طی پرسش پاسخ‌های فنی یک فرم نیازسنجی تهیه می‌شود که در نتیجه این فرم، نیاز یک کسب‌وکار به درستی درک می‌شود. این نیازسنجی به تیم فنی ما این ادراک را می‌دهد که این طراحی وب سایت داینامیک برای صاحب سایت قرار است در آینده چه سودی داشته باشد؟ و کدام نیاز کاربر سایت را پاسخگو باشد؟ بدین شکل می‌توان تعیین کرد که این سایت در چه دسته‌بندی قرار می‌گیرد. هزینه طراحی وبسایت برای دسته بندی‌های مختلف متفاوت است .
همکاری ها